Весна іде, красу несе…

9 березня 2017

​У дні весняного пробудження й оновлення вшановують жінку – чарівну, лагідну, щиру, берегиню родинного вогнища, мудру наставницю, просвітницю душевного спокою, доброти та злагоди!

Не виключення й колективи навчально-наукового комплексу нашого університету.

У Вінницькому коледжі нашого університету теплими словами пошани та вдячності, привітав жінок зі святом весни директор коледжу Володимир Керницький. А студенти з нагоди свята підготували справжню феєрію. Вітали  піснями, танцями. Справжній вибух позитивних емоцій викликало музичне привітання викладачів коледжу: Анатолія Кожарка, Олександра Нахімчука, Богдана Платаша, Сергія Осмірка та  керівника чоловічого ансамблю «Єдність» Андрія Чернишова. Тепло, повагу та щирі побажання для любих жінок чоловіки передали піснею «З 8-м березня, жіноцтво чарівне!».

Подарунком для усіх присутніх став виступ лауреата Міжнародного конкурсу «Слов’янський базар», соліста гурту «Фанфари Купали» Віталія Стеценка.

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ святковий захід для дівчат та жінок коледжу готували студенти-юнаки та викладачі-чоловіки. З вітальним словом та побажаннями щастя, добра, кохання виступив директор коледжу Юрій Барилюк.

У ході концерту чоловіки дарували жінкам теплі слова подяки, шани, возвеличували жінку-матір, кохану; намагалися створити піднесений святковий настрій.