Великою родиною

6 жовтня 2017

5 жовтня відбулися збори студентів факультету біотехнології та екологічного контролю, на яких були обговорені підсумки сесії 2016/2017 навчального року та завдання органів студентського самоврядування на 2017/2018  навчальний рік.

Декан факультету Наталія Грегірчак розповіла про структуру факультету та контингент студентів, які навчаються за спеціальностями 101 «Екологія», 161 «Хімічні технології та інженерія», 162 «Біотехнології та біоінженерія».

Значна увага була приділена успішності студентів за минулий навчальний рік. Відмічено, що розподіл стипендії за результатами літньої екзаменаційної сесії та вступної кампанії здійснювався, виходячи із 45% загальної кількості студентів рейтингового списку.

Наталія Миколаївна дала напутнє слово першокурсникам, адже початок навчання завжди супроводжується адаптуванням до нового колективу, а в дружному середовищі будь-які завдання вирішуються набагато легше.

Голова студентської ради факультету Марина Коваль ознайомила студентів із відповідальними за сектори студентського самоврядування, зокрема науковим, спортивним, культурно-масовим та благодійним. Вона звернула увагу на наукові гуртки, які працюють на кафедрах факультету, та запросила студентів до участі в їх роботі.

Першокурсники  познайомилися зі студентами старших курсів, які входять до складу так званої «швидкої допомоги», головною метою якої є роз’яснення питань, які виникають під час вивчення різноманітних дисциплін.

Були обговорені як здійснені, так і заплановані заходи наукового, громадського, культурно-масового та спортивного життя факультету. Зокрема, зараз відбувається підготовка до участі в Конкурсі української пісні та Дні факультету, які відбудуться 19 жовтня та 2 листопада відповідно. У планах участь в організації Дня Хіміка, Дня Еколога, Дня першокурсника, Квесту першокурсника.

Для бажаючих отримати відповіді на будь-які запитання чи висловити побажання або скаргу  в залі була розміщена скринька довіри.

На всі поставлені питання  деканом були надані чіткі та лаконічні відповіді. В ході бесіди також обговорили умови проживання в гуртожитку, дотримання санітарного стану в кімнатах і у блоках; дотримання правил протипожежної безпеки, відвідування занять, процедуру розподілу стипендій. Наталія Миколаївна звернула увагу студентів, що з середини жовтня в університеті розпочинається навчання за 16 сертифікатними програмами, участь в яких дозволить слухачу отримати цінний досвід в організації власного бізнесу, поведінки в стресовій ситуації, підготовці слайдових презентацій, вмінні створювати програми мовою Java та інше.