Вдосконалюємося

11 липня 2017

В університеті працює літня школа з вивчення англійської мови студентами та викладачами. П’ять досвідчених викладачів зі Сполучених Штатів Америки, що представляють Transform English Academy, побудували її роботу наступним чином: три години аудиторної роботи, одна година – розмовної практики індивідуально викладача зі студентом і ще три години групової роботи розважального характеру.

Всього у нинішній літній школі 65 учасників (студенти, викладачі, співробітники), які розбиті на 5 груп. Ігрові форми навчання, активне живе спілкування допомагають учасникам кампусу розвивати свій потенціал, дають широкий спектр кваліфікацій для самовдосконалення, й можуть бути корисними в інших сферах діяльності та надавати інструменти, необхідні для успішної реалізації різноманітних проектів.