Вдосконалення компетентностей

3 липня 2017

Викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Ольга Ковальчук стала стипендіатом літнього інтенсивного курсу для викладачів німецької мови «Sommerintensivkurs B2». Захід відбувся 19-30 червня в обсязі 72 годин за підтримки Goethe-Institut в Україні на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Літній мовний інтенсив відкрила асистент відділу «Педагогічна кооперація з німецької мови» Світлана Балашова. Вона сердечно привітала учасників заходу, вручила комплект навчальних матеріалів і побажала успіхів у навчанні. Тренерами виступили досвідчені референти Гете-Інституту в Україні Іванна Голуб і Юлія Кажан.

Двотижневий мовний курс сприяв підвищенню рівня володіння німецькою мовою, розвитку впевненості для спілкування на заняттях, вдосконаленню країнознавчої та методико-дидактичної компетентностей, підготовці до іспиту Goethe-Zertifikat B2.