Вдалий фініш

2 липня 2018

​27 червня 2018 року у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся випускний вечір для студентів електромеханічного та комп'ютерно-технологічного відділень.

Із вітальним словом звернувся до всіх присутніх директор коледжу, кандидат технічних наук Анатолій Палаш. В урочистій обстановці він вручив випускникам дипломи. До Книги пошани були занесені прізвища студентів, які закінчили навчальний заклад із відзнакою: Дениса Гричука, Олега Іваненка, Антона Крутських, Миколи Лавренка, Олександра Ляшенка, Євгенія Медухи, Вадіма Файрушина,  Дениса Ширая.

За активну участь у громадському житті коледжу та студентському самоврядуванні, значні досягнення в спорті та художній самодіяльності випускники були нагороджені грамотами та подяками.

Найщиріші вітання та напутні слова прозвучали від куратора Наталії Гайворонської. Вона побажала своїм уже колишнім студентам успіхів у професійному та особистому житті.

Подяки від адміністрації та профспілкового комітету  за активну участь у громадському житті навчального закладу та виховання дітей отримали й батьки випускників. Від імені батьківської громади виступила Тетяна Горпініч. Вона побажала випускникам щасливої долі та подякувала педагогічному колективу за навчання та виховання їхніх дітей.

Зі словами подяки від усіх випускників звернувся до викладачів, працівників коледжу та батьків випускник, відмінник навчання Олег Іваненко. На біс із жартівливими новинами з життя коледжу виступили дворазові переможці коледжівської «Ліги сміху», учасники команди «Батальйон підкаблучників Полтави» Владислав Новоселець, Павло Чепурний.

Святковий настрій створювали музичні номери у виконанні учасників художньої самодіяльності.

Хочеться звернутися до випускників словами поетеси Ліни Костенко: «І кожен фініш – це, по суті, старт…». Нехай вдалий фініш у навчанні стане для вас поштовхом до нових звершень. Лише за таких умов життя буде яскравим, сповненим радості пізнання і перемог. Щасливої дороги, випускники!

    СТРІЧКА НОВИН