Вдало!

19 червня 2017

​17 червня на кафедрі інформаційних систем завершилися цьогорічні захисти бакалаврських робіт і дипломних проектів спеціалістів.

Загалом пройшли захист 96 «бакалаврів» і 13 «спеціалістів».

Розроблені студентами програмні продукти, представлені на розгляд Екзаменаційної комісії, відзначалися застосуванням сучасних інформаційних технологій і засобів розроблення, зручністю використання та практичною цінністю. Багато було оригінальних і цікавих робіт, у яких студенти продемонстрували нестандартний підхід до проектування інформаційних систем і реалізації окремих їхніх функцій.

Вітаємо випускників із вдалим захистом, бажаємо всім подальших успіхів у професійній діяльності, а охочим продовжити навчання – також успішного вступу до магістратури нашого університету!