Вчитися у найкращих!

4 квітня 2017

Конгрес шеф-кухарів «Fontegro Ukraine» – унікальний освітній проект для шеф-кухарів, кухарів і рестораторів. Це щорічна обов’язкова зустріч для всіх, хто прагне професійного розвитку, не зупинятися на досягнутому, пізнавати нове та неординарне. Цього року локацією для міжнародного конгресу став НСК «Олімпійський», де зібралися кращі шеф-кухарі не лише України, а й Франції, Туреччини, Італії, Іспанії, США, Нідерландів, Куби, які вчилися і вчили.

Студент кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу ІV курсу напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» Симон Матвієнко мав неймовірну можливість відвідати захід і набути практичних знань від професіоналів.

Програма конгресу «Fontegro Ukraine» була дуже насичена. 12 іменитих шеф-кухарів зі всього світу проводили майстер-класи з приготування 3..4 страв із меню їхніх ресторанів, розповідаючи про методи і способи приготування, які вони використовують. Учасники мали також змогу дізнатися про нові світові тренди, інноваційне устаткування, відвідати виступи гастрономічних експертів, отримати творчий заряд для створення авторських страв, зав’язати нові знайомства та обмінятись досвідом.

Це вже третій за рахунком конгрес шеф-кухарів «Fontegro Ukraine», і щороку захід стає все більш популярним серед тих, хто хоче ближче познайомитись із мистецтвом кулінарії. Бажаємо, щоб із року в рік студенти та випускники кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу мали можливість відвідувати профільні заходи міжнародного рівня.