Вчена рада вирішує…

2 березня 2017

​2 березня відбулося планове засідання вченої ради університету. Ректор Анатолій Українець розпочав його з традиційних вітань членів вченої ради, що відсвяткували дні народження між засіданнями. Далі він тепло привітав жіночу частину колективу з Міжнародним жіночим днем, який наближається, й повідомив, що адміністрація знайшла можливість преміювати усіх працівниць із нагоди свята.

Після цього робота вченої ради продовжилася відповідно до порядку денного.

Першими розглянули підсумки зимової екзаменаційної сесії, які доповів начальник Навчально-методичного управління Валерій Виговський. Він детально проаналізував абсолютну і якісну успішність студентів усіх курсів, навів статистику щодо кількості стипендіатів за результатами сесії, а також зупинився на результатах роботи екзаменаційних комісій і, зокрема, на зауваженнях щодо організації їх робіт, рівня підготовки окремих студентів, роботи наукових керівників, недбале ставлення до своїх обов’язків деяких секретарів ЕК. Із цього питання виступили ректор Анатолій Українець, перший проректор Володимир Яровий, декан факультету енергетики і енергоменеджменту Михайло Масліков, завідувач кафедри органічної хімії Сергій Шульга.

Наступним заслухали доповідь завідувача відділу дистанційного навчання Оксани Петруші щодо аналізу результатів проведення дистанційного навчання з 10 січня по 17 лютого 2017 року та інформацію голови Науково-методичної ради з дистанційної освіти і електронних засобів навчання Ігоря Ельперіна щодо перспектив розвитку дистанційного навчання в університеті, зокрема заочно-дистанційної форми, яку планується ввести вже з 1 вересня цього року. Ґрунтовне викладення зазначених питань спонукало до виступів ректора, начальника Навчально-методичного управління Валерія Виговського, декана факультету біотехнології та екологічного контролю Наталію Грегірчак, завідувачів кафедр технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимира Ковбасу і технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування Валерія Мирончука.

Правила призначення академічних стипендій презентувала проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва. Доповідач роз’яснила, якою нормативною базою користувалися при розробленні правил, навела розрахунок рейтингового балу, презентувала пропозиції щодо додаткових і бонусних балів, підстави для призупинення або припинення виплати стипендії. Питання викликало жваве обговорення, учасниками якого стали ректор Анатолій Українець, проректор Віктор Сташейко, в.о. декана факультету автоматизації і комп’ютерних систем Андрій Форсюк, декани Наталія Грегірчак і Михайло Масліков, Валерій Виговський, Ігор Ельперін, Володимир Ковбаса, завідувач кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Сергій Василенко.

Далі зі звітом про роботу молодих науковців-стипендіатів Кабінету Міністрів України виступив голова ради молодих вчених університету Олексій Губеня. Він надав докладну інформацію щодо наукових досліджень стипендіатів Христини Берегової, Олега Галенка і Ірини Соколовської. Почуте прокоментували та задали свої запитання ректор, перший проректор Володимир Яровий, завідувач кафедри органічної хімії Сергій Шульга.

Серед поточних питань розглянули відкриття докторантури за новими спеціальностями, про що доповів проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, дозвіл на відрядження доцента кафедри теплоенергетики та холодильної техніки до Німеччини для проходження другого блоку стажування та інформацію першого проректора Володимира Ярового щодо набору на заочну форму навчання до магістратури під час нинішньої зимової вступної кампанії.

Завершив засідання вченої ради ректор Анатолій Українець, ще раз привітавши жінок зі святом весни.

Фотоальбом...

    СТРІЧКА НОВИН