Важливий аспект

6 грудня 2017

​Одним із важливих аспектів діяльності кафедри іноземних мов професійного спрямування стало запровадження факультативів із вивчення іноземних мов. Зокрема, з метою підвищення рівня володіння іноземною мовою та підготовки до ЗНО проводяться заняття в.о. завідувача кафедри, доцентом Оленою Галинською з групою ТХ 4-18 ск Навчально-наукового інституту харчових технологій.

В основі цього факультативного курсу лежить комунікативний підхід, який полягає в активному розвитку мовленнєвих вмінь слухачів: говоріння, аудіювання, письма і читання. Курс читається із залученням сучасних інформаційно-комунікативних технологій навчання: відеоматеріалів, автентичних аудіозаписів, що сприяє розвитку мовлення на слух. Крім того, заняття розроблені на основі тестування та рівня володіння мовою, побажань студентів. Опанувавши курс, студенти навчаться дискутувати з різних проблем, висловлювати і відстоювати свою думку з її чіткою аргументацією, знаходити рішення проблем у конкретній життєвій ситуації (телефонна розмова, закордонне відрядження, реєстрація на рейс, поселення в готель тощо).

Студенти ставлять за мету удосконалювати іноземну мову для використання її в подальшому працевлаштуванні, проходженні практики в іноземних компаніях, таких як Монделіс Україна, для особистих потреб (подорожі, робота волонтерами на міжнародних заходах) та інше.