Важливо знати

17 жовтня 2016

​Доцент кафедри безпеки життєдіяльності Наталія Володченкова, лектор нормативних дисциплін «Основи охорони праці» та «Охорона праці в галузі», які включені до навчального плану «бакалаврів» і «спеціалістів» познайомила студентів із сучасними засобами вибухо- та пожежозахисту в рамках XV-го Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту» та X-ї міжнародної спеціалізованої виставки «Пожежтех».

Відвідування подібних заходів – це можливість ознайомлення із сучасними технічними системами безпеки та засобами захисту, перспективними розробками та інноваційними технологіями у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобами захисту та рятувальної справи України.

Наші студенти скористалися нагодою побачити демонстраційні покази гасіння осередків загорянь, порятунку з висоти та надання першої допомоги тощо, а також поспілкувалися та обмінялися думками в неформальній обстановці з експертами з усіх областей України.