Важливі гості

6 грудня 2017

Випускники навчального комплексу НУХТ, зокрема Полтавського коледжу харчових технологій, є потенційним резервом абітурієнтів університету.

5 грудня здобувачі кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» цього структурного підрозділу завітали на кафедру технології м'яса і м'ясних продуктів. Їх гостинно зустріли професор Василь Пасічний та відповідальний за профорієнтаційну роботу кафедри Ігор Страшинський. Гостей цікавило продовження навчання в університеті за скороченою формою та здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Харчові технології та інженерія».

Майбутні абітурієнти познайомилися з навчальними і науковими лабораторіями кафедри, оцінили сосиски, виготовлені на лабораторних заняттях студентами старших курсів.

Про особливості вступних випробувань, заняття громадською роботою, спортом, художньою самодіяльністю та умовами проживання у гуртожитках студмістечка університету вичерпно розповіла заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій, доцент Анастасія Пухляк.

Зацікавленість гостей дає надію, що вони вже влітку поповнять ряди наших студентів.