Варто рівнятися усім

2 листопада 2017

​2 листопада старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Ольга Ковальчук провела відкрите заняття з «Другої іноземної мови (німецька)» для студентів групи ТУ-2-13.  Тема практичного заняття – «Einkaufen. Möbel».

Навчальним матеріалом слугували автентичні письмові та усні тексти для формування у студентів комунікативної компетентності в усіх видах мовленнєвої діяльності: читанні, аудіюванні, говорінні та письмі. Засобами навчання слугували навчальні посібники, карта Німеччини та інших німецькомовних країн, флеш-картки, комп'ютер. Окрім того, викладач залучила до навчального процесу мобільний додаток, який є новітнім інструментом покращення навчального процесу, підвищення мотивації та створення для студентів можливостей активного навчання.

Система вправ, ретельно відібрані аудіо та відеоматеріали сприяли розвитку лексичної, граматичної, професійної та лінгвосоціокультурної компетентностей.

На занятті були присутні в.о. завідувача кафедри, доцент Олена Галинська, викладачі кафедри та співробітник Навчально-методичного управління НУХТ Алла Оскілко. Обговорення проведеного заняття відбудеться на найближчому засіданні кафедри.