Уже – професіонали!

16 червня 2017

​На кафедрі туристичного та готельного бізнесу 68 студентів успішно захистили дипломні роботи за напрямом підготовки «Туризм» на здобуття освітнього ступеня «бакалавр». Голова ЕК – завідувач кафедри, доктор економічних наук, доцент Дарія Басюк, члени комісії - кандидат економічних наук, доцент Наталія Погуда, кандидат географічних наук, доцент Роман Мазурець, кандидат фізико-математичних наук, доцент Тетяна Примак.

Цього року захист відзначився тим, що студентські роботи розкривали актуальні питання розвитку ринку туристичних послуг, активно розробляли пропозиції щодо впровадження інформаційних технологій в діяльність підприємств туристичної сфери, зокрема, мобільні додатки, чат-боти, інтерактивні сайти та 3-D-тури. Більшість дипломних досліджень містили цікаві авторські розробки щодо підвищення ефективності діяльності підприємств туризму. Високий рівень підготовки професіоналів засвідчують результати захисту - 70 % робіт оцінено на «відмінно» та «добре».

Вітаємо випускників із успішним захистом дипломних робіт і присвоєнням освітнього ступеня «бакалавр»!