Успішне завершення

2 березня 2017

На кафедрі біотехнології і мікробіології завершилися захисти дипломних проектів студентів денної і заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».

Роботи студентів оцінювала екзаменаційна комісія у складі: к.т.н., завідувача відділу біотехнології Інституту продовольчих ресурсів НААН України Світлани Даниленко (голова), завідувача кафедри біотехнології і мікробіології, д.б.н., професора Тетяни Пирог, к.т.н., доцента Віктора Стабнікова, к.б.н., доцента Оксани Скроцької та к.т.н., доцента Світлани Тетеріної (секретар).

Слід відзначити, що цьогоріч захищали свої магістерські роботи студенти, які були учасниками ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології (Лілія Никитюк, Ірина Павлюковець), а також студенти, які представляли свої наукові доробки у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Вікторія Дарчик, Ольга Горобець, Ірина Козачок, Влад Мілян).

Також серед нинішніх магістрантів були успішні учасниці студентського наукового гуртка «BIOTECH», серед яких Лілія Никитюк отримувала академічну стипендію Кабінету Міністрів, а Ірина Павлюковець – стипендії ім. Т.П. Слюсаренко та ім. Є.І. Кваснікова.

Особливою гордістю кафедри є те, що магістри на 90% уже працевлаштовані. Ще працюючи над магістерською роботою, вони влаштувались на ряд провідних фармацевтичних підприємств – фармацевтичну фірму «Дарниця», ПАТ «Фармак», фармацевтичну корпорацію «Юрія-Фарм», ПАТ «Київмедпрепарат», «Біофарма» та ін.

А наприкінці, приємною несподіванкою стало креативне привітання магістрів-біотехнологів і членів екзаменаційної комісії студентами кафедри з Масляною, які завітали до аудиторії після захисту магістерських робіт.

Вітаємо магістрів із успішним захистом і бажаємо вдалих кроків у подальшій професійній діяльності!