Успішна співпраця

20 березня 2017

Популярність професії бізнес-аналітика і, зокрема, фінансового аналітика ставить перед вишами і кафедрами фінансів складне завдання забезпечити майбутніх фахівців необхідними сучасними навичками і компетенціями. Основними серед цих навичок є володіння спеціалізованими програмними продуктами, які виступають основним робочим середовищем аналітика.

Саме тому вже другий рік поспіль кафедра фінансів у співробітництві з компанією IBM Україна практикує засвоєння магістрами спеціалізованого програмного продукту IBM SPSS Statistics, який використовують аналітики по всьому світу.

Протягом осіннього семестру студенти першого курсу магістратури використовували даний програмний продукт під час вивчення дисципліни «Фінансова аналітика та обчислення у фінансах» (викладач - доцент Катерина Багацька).

Після завершення курсу студенти, які успішно виконали усі навчальні завдання, урочисто отримали академічний сертифікат від компанії IBM як підтвердження своїх вмінь і навичок.

Зазначимо, що компанія IBM надає широкі можливості для навчальних закладів із безкоштовного використання продуктів компанії у власних академічних курсах. Ця ініціатива IBM Academic Initiative вже багато років допомагає майбутнім фахівцям легше інтегруватися в бізнес-середовище, в якому вже давно панують сучасні інформаційні технології.

Отже, сподіваємось на продовження успішної взаємодії з компанією IBM із метою підвищення якості підготовки магістрів з фінансів.