Управління часом

13 травня 2015

13 травня 2015 року відбувся тренінг із Time-managment «Управління часом для студентів, які планують вибудовувати кар’єру або свій бізнес», організований кафедрою менеджменту за сприяння відділу працевлаштування студентів.

Спікером заходу виступив тренер з управління собою в часі, засновник низки громадських організацій Дмитро Дядик.

Дмитро говорив про час як головний ресурс, як знайти джерело своїх +10 годин на тиждень, про планування блоками, колесо життя або як тримати в фокусі важливі і різні цілі, інструменти для свого ефективного дня, «поглиначі» часу і як жити ефективніше без них. Також фахівець запропонував «помацати» час, порахувати «вартість» хвилини, години, дня. Розповів про фішки для підвищення продуктивності і мультизадачності.

Особливість тренера - здатність пояснювати складні моменти простою і доступною мовою. Тож аудиторія зацікавлено сприймала пропонований матеріал, активно спілкувалася й задавала питання й замість запланованої години, тренінг розтягнувся на чотири. Час сплив непомітно, й студенти ще довго не відпускали спікера, прагнучи якнайбільше корисного взяти для себе від цієї цікавої й корисної зустрічі.