Унікальні можливості

22 квітня 2015

22 квітня 2015 року у холі головного корпусу університету за сприяння Центру працевлаштування студентів нашого університету відбувся «День кар’єри НУХТ-2015» – виставка вакансій, де провідні роботодавці України презентували свої пропозиції з працевлаштування для студентів і випускників університету – різноманітні вакансії, програми стажувань та пропозиції з неповною зайнятістю.

Захід відбувається вже втретє і надає унікальний шанс зустрітись з представниками найкращих компаній, дізнатись про кадрові потреби бізнесу, поспілкуватись з HR-менеджерами, познайомитись із критеріями відбору персоналу, подати своє резюме на відкриті вакансії та зрозуміти, якими навичками потрібно володіти, щоб отримати роботу в умовах жорстокої конкуренції на ринку праці.

У церемонії урочистого відкриття «Дня кар’єри» взяли участь: перший проректор університету Володимир Яровий, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, декани факультетів – енергетики і енергоменеджменту Михайло Масліков, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Доценко, хлібопекарських і кондитерських виробництв Олександр Шевченко, заступники деканів факультетів – обліку, фінансів та підприємницької діяльності Олександр Тимченко, біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак і Інна Лич, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Наталія Бондар, бродильних, консервних і цукрових виробництв Роман Кириленко, а також представники компаній «Оріон. Груп», «Сільпо», «Сушія», «Грона», «StaffBank», «Invert. ТМ «Диканське», «Salateira», Центру працевлаштування «Імпульс», Київського міського центру зайнятості, Київського молодіжного центру праці.  

У рамках виставки вакансій також відбулися презентація кар’єрних можливостей від «Сільпо», майстер-клас з пошуку роботи від Київського міського центру зайнятості, тренінг «Як ми приймаємо рішення і що створює нам хороші відчуття від роботи» від фахівців ТОВ «Оріон. Груп», майстер-клас зі складання успішного резюме від представника Центру працевлаштування «Імпульс» Володимира Швеця. 

Фотоальбом...

    СТРІЧКА НОВИН