Унікальна можливість

5 квітня 2017

Студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму нашого університету взяли участь у Міжнародному чемпіонаті з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017», який відбувся у місті Чернівці.

До участі у чемпіонаті були запрошені фахівці з кулінарної та кондитерської майстерності, студенти та учні профільних навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, спеціалізованих шкіл із кулінарного і кондитерського мистецтва.

Чемпіонат проводився та оцінювався за рекомендаціями Всесвітньої асоціації кулінарних союзів (WACS) за напрямами: арт-клас кондитерського та кулінарного мистецтва (художня презентація зразків за попереднім виконанням); практичні змагання (безпосередньо на території змагань) індивідуальної та командної форм участі.

Для наших студентів представилася унікальна можливість продемонструвати свої вміння, позмагатися із закордонними колегами, отримати нові знання і досвід професійного спілкування зі світовими зірками кулінарного і кондитерського мистецтва, взяти участь у професійних майстер-класах та навчальних семінарах.

Студенти нашого коледжу Олександр Висоцький і Олег Пригродський під керівництвом досвідченого викладача кулінарних дисциплін, голови циклової комісії харчових технологій Галини Зайцевої здобули перемогу:

- Олександр Висоцький – І місце (золота медаль) у номінації «Ресторанний десерт»;

- Олег Пригродський – ІІІ місце (бронзова медаль) у номінації «Страви з телятини».

До суддівської колегії Міжнародного чемпіонату з кулінарного і кондитерського мистецтва «FoodLandBukovina-2017» входили почесні міжнародні судді WACS, всесвітньо відомі зірки кулінарного мистецтва, які прийняли запрошення і погодилися стати офіційними суддями кулінарних змагань.