Українська формула

5 квітня 2018

Відбулося чергове засідання дискусійного клубу «Конкурентоспроможність держави. Українська формула», який проводила ВГО «Еліта держави» в партнерстві із журналом «Держслужбовець».

Дискусійний клуб працював у форматі знайомство – виступ спікерів – запитання та відповіді – неформальне спілкування між гостями.

Тему «Україна: на шляху до ефективного суспільства» представляли:

- з доповіддю «Державне управління та державна служба України» доктор наук з державного управління, кандидат технічних наук, професор, провідний науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень, автор 18 книг, 3 500 публікацій, який має 42 патенти, член ВГО «Еліта держави» Геннадій Рябцев;

- з доповіддю «Економіка України» кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємництва Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», магістр державного управління, що має понад 30 наукових публікацій, член ВГО «Еліта держави» Богдан Дергалюк.

Особливою частиною заходу була доповідь «Створення державного потенціалу. Докази, аналіз, дії» спеціального гостя Майкла Вулкока, доктора соціологічних наук, провідного спеціаліста з соціального розвитку в дослідницькій групі Світового банку (м. Вашингтон, США), який викладає Державну політику в Школі управління ім. Джона Кеннеді при Гарвардському університеті, є співавтором книги «Building State Capability. Evidence, Analysis, Action», виданої Оксфордським Університетом у лютому 2017 року.

У заході взяли участь понад 60 запрошених гостей, серед яких і старший викладач кафедри управління персоналом та економіки праці НУХТ, довірена особа президента ВГО «Еліта держави» Олена Олійниченко.

На сьогоднішній день Україна опинилась у складних політичних та економічних умовах і від кожного з нас зараз залежить, як та для чого наша країна буде змінюватися кожного року. До справжньої еліти має право себе віднести кожний громадянин, який щиро любить свою країну та змінює її життя на краще.

В умовах становлення в Україні громадянського суспільства, правової держави,  демократичної  політичної  системи  освіта  має стати найважливішим  чинником  гуманізації суспільно-економічних відносин, формування нових життєвих орієнтирів особистості.

    СТРІЧКА НОВИН