Удосконалення компетенцій

11 липня 2017

​Третій семестр поспіль студенти та викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці беруть участь у тренінгах і воркшопах, які проводила English Language Fellow Сенека Райан у English Teaching Resource Center імені Janet C. Demiray.

Нещодавно відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів відвідувачам останнього семестру. Зокрема, сертифікати отримали студенти спеціальності «Управління персоналом та економіки праці» Ірина Руднєва та Юлія Рись, викладачі кафедри Ліана Мазник та Олена Олійниченко.

Ліана Мазник висловила подяку дуже талановитому викладачу Сeнeці Райан, яка доклала чималих зусиль до підвищення рівня володіння англійською мовою та педагогічних підходів, які є універсальними для різних навчальних дисциплін.