У вічній пам’яті народній не закінчилася війна

30 квітня 2013

З нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Сумському технікумі харчової промисловості нашого університету відбулася зустріч студентів із ветеранами.

Члени волонтерського загону «Пошук» прозвітували перед ветеранами про результати своєї діяльності, провели екскурсію в кімнаті-музеї бойової і трудової слави Сумщини.

Піднесено урочисто відбувся відкритий виховний захід «Діти в роки Великої Вітчизняної війни». З вітальним словом до гостей технікуму та студентів звернувся директор Юрій Барилюк. На заході прозвучали пісні воєнних років, лунали щемні спогади ветеранів про далекі фронтові дороги.

У групах відбулися виховні години «Грими набатом 45-й рік», у бібліотеці технікуму організована книжкова виставка «У вічній пам’яті народній не закінчилася війна».