У творчому ритмі

5 грудня 2017

В Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму нашого університету завершилась методична декада комерційно-економічної циклової комісії (голова комісії –  Олександра Храбатин). Декада була насичена відкритими уроками та позаурочними заходами.

Майстри виробничого навчання НТФ «Смарічка» провели відкриті заняття виробничого навчання по елементах заняття. Ірина Проценко – інтерактивний вступний інструктаж, Марина Малініна – поточний інструктаж та роботу із організації та підготовки до ярмарки. Мирослава Лесик продемонструвала методику проведення заключного інструктажу.

Майстри виробничого навчання груп продавців провели відкриті вступні інструктажі для групи ПАП-8, на яких студенти продемонстрували свої знання та отримали практичні навички.

Також відбувся творчий відкритий урок «Музичні товари» з дисципліни «Комерційне товарознавство», який захопив студентів і всіх присутніх.