У цікавій формі

3 жовтня 2017

​Відповідно до плану проведення відкритих занять 2 жовтня відбулася відкрита лекція «Моделі і технології соціальної комунікації» доцента кафедри управління персоналом та економіки праці Ліани Мазник із дисципліни «Комунікації в управлінні персоналом» для студентів груп УП-3-12, УП-3-13.

Лектор у цікавій формі та невимушеній манері, з використанням мультимедійної презентації,  розглянула моделі комунікації: соціологічні, семіотичні, психологічні, психотерапевтичні, пропагандистські, іміджеві. Складні та актуальні питання лекції були проілюстровані читанням віршів і демонстрацією картин Сальвадора Далі.

Викладачі кафедри, співробітник Навчально-методичного управління НУХТ Алла Оскілко, студенти та запрошені гості подякували лектору за змістовність та якість прочитаної лекції.

Оцінювання проведеного заняття буде здійснене на найближчому засіданні кафедри із формуванням відповідного висновку.