У центрі подій

1 червня 2018

В одинадцятий раз 30-31 травня провідні виробничники та гравці ринку олійно-жирової галузі зібралися на  Міжнародну конференцію «Олійно-жирова галузь: технології і ринок», яку організовує інформаційне агентство «Експерт Агро».

З оглядом розвитку олійно-жирової галузі виступив генеральний директор асоціації «Укроліяпром» Степан Капшук. Стан і перспективи виробництва сої та продуктів її перероблення, експорт насіння цієї культури з України були висвітлені у доповіді президента «Української асоціації виробників і переробників сої» Віктора Тимченка.

Питанням безпечності пальмової олії присвятив доповідь регіональний представник Малазійської Ради виробників пальмової олії Олексій Удовенко, після якої відбулось обговорення законопроекту щодо заборони використання цієї олії у харчових продуктах.

 У роботі конференції взяли участь понад 200 фахівців, у тому числі представники міжнародних компаній-виробників обладнання для олійно-жирової галузі.

Наш університет представили завідувач кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Тамара Носенко, професор Микола Осейко та доцент кафедри Валерій Бабенко.

    СТРІЧКА НОВИН