У тандемі з виробничниками

10 травня 2017

Не викликає сумніву важливість та актуальність практичної підготовки студентів на провідних підприємствах харчової промисловості України. Саме тому на кафедрі технології м'яса і м'ясних продуктів значну увагу приділяють плідній співпраці з передовими підприємствами м'ясопереробної галузі. Доцент кафедри, відповідальний за практичну підготовку студентів Олег Галенко здійснив контроль проходження студентами 4 курсу переддипломної практики на одному з найбільших виробників м'яса та продуктів перероблення птиці в Україні, ТОВ «Комплекс Агромарс», яка широковідома в нашій державі та за кордоном як ТМ «Гаврилівські курчата».

Головне виробництво підприємства знаходиться в с. Гаврилівка (Вишгородський район Київської області). До структури ТОВ «Комплекс Агромарс» входять: філія «Гаврилівський птахівничий комплекс», броварська філія, філія «Бориспільський комбікормовий завод; філія «Київ комбікорм».

Олегом Галенком був здійснений контроль умов праці  та проходження студентами практики на виробництві.

Зазначимо, що усім студентам була забезпечена безкоштовна доставка транспортом підприємства на виробництво, офіційне працевлаштування на період практики, достойна заробітна платня, безкоштовна уніформа, ну і, звісно ж, неоціненний досвід роботи на виробництві та детальне ознайомлення з усіма технологічними процесами та новітнім обладнанням.

Також студентам, які достойно проявили себе, було запропоноване після завершення навчання працевлаштування на даному виробництві.