У режимі очікування

12 липня 2018

​На сайті Українського центру  оцінювання якості освіти оприлюднені правильні відповіді на завдання єдиного вступного іспиту з іноземних мов для вступників до магістратури, що відбувся 11 липня по всій Україні.

Нагадаємо, що іспит проводився за технологією ЗНО та передбачав виконання екзаменаційної роботи з англійської або німецької, або французької, або іспанської мови. Його складали і понад 200 вступників до магістратури Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ за освітньо-професійними програмами «Економіка», «Міжнародні економічні відносини» і «Журналістика» та факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу за освітньо-професійними програмами «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм».

Використовуючи правильні відповіді на завдання тестів єдиного вступного іспиту з іноземних мов, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської, німецької, французької або іспанської мови, правильно виконавши всі завдання тесту, – 42 бали.

Результатом єдиного вступного іспиту стане рейтингова оцінка за шкалою 100-200 балів, визначена за виконання усього тесту. Рейтингові оцінки за виконання завдань єдиного вступного іспиту будуть встановлені лише тим вступникам, які подолають поріг тесту «склав/не склав».

Результати основної сесії єдиного вступного іспиту будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників не пізніше 25 липня 2018 року. Конкретна дата буде повідомлена додатково.

Зареєстровані учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного вступного іспиту через поважні причини, можуть зареєструватися на додаткову сесію. Для цього необхідно протягом трьох робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, на території якого особа мала проходити тестування, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та заяву.

    СТРІЧКА НОВИН