У путь за мріями

3 липня 2017

​30 червня у Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди випуску молодих фахівців Волинського коледжу нашого університету. Цього року навчання завершили 194 випускники, 14 із яких отримали дипломи з відзнакою.

Із кроком у доросле й самостійне життя привітати дипломованих молодших спеціалістів зі спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси та кредит», «Ресторанне обслуговування», «Комерційна діяльність», «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж», «Розробка програмного забезпечення» прийшли рідні, друзі й, звичайно, викладачі.

Урочистості відкрили виконанням Державного Гімну України. Потому директор коледжу Ігор Корчук першим щиро вітав молодь із успішним подоланням важливого етапу в їхньому житті.

Класні керівники перейняли естафету поздоровлень і побажали досягти цілей, сформувати нові плани, знайти справу життя, яка приноситиме задоволення й матеріальне благополуччя

Мама випускника групи № 3 Людмила Цюпка від імені всіх батьків подякувала викладачам, адміністрації коледжу за сьогоднішніх дипломованих фахівців та привітала молодь.

Після оголошення наказу директора відбулося вручення випускникам дипломів. І саме ця хвилина означала завершення часу студентства та офіційний крок у доросле життя.

Любі випускники, ідіть вперед з надією, а обертайтеся з удячністю. Завжди пам’ятайте рідний коледж, людей, які впродовж років намагалися вкласти в юні душі все найкраще, що мають самі!