У практичній площині

2 липня 2018

​Викладачі кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ Лада Шірінян та Наталія Климаш стали учасниками другого щорічного Національного Форуму розвитку МСБ 2018, організованого Торгово-промисловою палатою України спільно з проектом FORBIZ|EU4Business.

Цей захід зібрав під одним дахом близько 500 представників малих і середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів та фінансових установ, науковців, що перетворило його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання малого і середнього бізнесу в Україні.

Учасники Форуму мали нагоду знайомитися з міжнародними проектами підтримки МСБ і фінансовими установами, що їх надають, а також обговорили з експертами перспективи розвитку бізнесу та існуючі можливості його зростання.

Представники малого та середнього бізнесу дізнавались, у свою чергу, про ефективні фінансові інструменти для МСБ від банківського сектору, брали участь у пленарних дискусіях, сесіях і різноманітних семінарах, де в якості спікерів виступали провідні фахівці та експерти МСБ, які під час обговорення надавали свої рекомендації і поради.

    СТРІЧКА НОВИН