У пошуку кращих вступників

5 грудня 2017

Профорієнтаційна робота на кафедрі біотехнології і мікробіології не збавляє оберти. Днями доцент Світлана Тетеріна відвідала Чорнобильський медичний коледж, розташований у м. Яготин Київської області, який за свою піввікову діяльність підготував понад 4 тисячі фахівців із «Сестринської справи» та «Лікувальної справи». Співпрацю нашої кафедри з цим навчальним закладом Світлана Миколаївна започаткувала у лютому 2017 року. І цього року абітурієнти, «озброєні» дипломом молодшого спеціаліста коледжу, вже скористалися нагодою вступити до університету на навчання за скороченим терміном без складання ЗНО і поповнили дружню родину факультету біотехнології та екологічного контролю.

Як і у попередній візит до коледжу, заступник директора з навчальної роботи Тетяна Малюченко всіляко сприяла проведенню зустрічі з майбутніми випускниками. Безпосередньо зустріч із учнями четвертого курсу була організована практичним психологом коледжу Тетяною Яринич, яка забезпечила можливість спілкування в аудиторії, оснащеній мультимедійною технікою, що дало можливість доповнити виступ презентацією та відеофрагментом.

Учні уважно слухали інформацію щодо перспектив одержання вищої біотехнологічної освіти у НУХТ, зацікавлено переглянули рекламний відеофільм, у якому завідувач кафедри Тетяна Пирог озвучила основні переваги отримання кваліфікації біотехнолога за спеціалізаціями «Промислова біотехнологія», «Фармацевтична біотехнологія» та «Екологічна біотехнологія та біоенергетика» саме у НУХТ, що забезпечується наявністю належного матеріального оснащення лабораторій кафедри, з можливістю реалізації різноманітних наукових інтересів. Адже випускники медичних коледжів, які щороку приєднуються до спільноти студентів-біотехнологів, не рідко виявляють охоту до наукової роботи. Крім того, наші студенти мають можливість реалізувати себе у культурному і спортивному житті.

Після закінчення виступу наш фахівець запросила присутніх відвідати НУХТ, де можна на власні очі пересвідчитись у відповідності зазначених умов навчання та скористатись можливістю спілкування зі студентством і з перших вуст дізнатись про особливості навчання. Традиційно всі зацікавлені були забезпечені рекламними матеріалами з детальною інформацією про освітню діяльність кафедри біотехнології і мікробіології.

Колектив кафедри біотехнології і мікробіології щиро вдячний керівництву коледжу за сприяння в проведенні профорієнтаційної роботи, а зацікавлених учнів чекає на зустріч у НУХТ!