У поміч науковцям

3 листопада 2017

​1 листопада відбувся тренінг для науковців "Наукометричні бази як інструмент дослідника" від завідувачки відділу електронних ресурсів Наукової бібліотеки Національного університету "Києво-Могилянська академія", експертки із наукометрії (сертифікат Thomson Reuters, 2016) Тетяни Борисової.

Старший викладач кафедри управління персоналом та економіки праці Олена Олійниченко взяла участь у заході, на якому були розглянуті: ефективне використання бази даних Scopus і Web of Science для проведення наукових досліджень; особливості формування та складу кожної з баз; основні наукометричні показники, що використовують бази; методи та прийоми пошуку потрібної інформації у наукометричних базах даних.

Тема викликала неабиякий інтерес у дослідників з найрізноманітнішими науковими інтересами, тому, через велику кількість охочих, цього дня були сформовані та проведені тренінги для двох груп, замість запланованої однієї.