У ногу з часом

16 березня 2017

Студенти відділення інформатики та комп’ютерної техніки Волинського коледжу нашого університету взяли участь у Міжвузівському науково-практичному семінарі «Комп’ютерні технології: сучасні реалії та перспективи». Семінар організований з метою активізації науково-дослідної роботи викладачів і студентів, пропаганди результатів наукових та освітніх досліджень в галузі науки та освіти.

Свої напрацювання презентували студенти 4-го курсу Максим Фалат і Михайло Рябіков (науковий керівник - викладач Петро Грицан). Їхні доповіді стосувалися особливостей створення гри у середовищі UNITY та застосування нейронних мереж у роботі із зображеннями. Свої виступи студенти доповнювали презентаціями, а також відповідали на питання присутніх.