У міжнародному вимірі

13 вересня 2017

​З 12 по 15 вересня поточного року делегація представників Ісламської Республіки Іран відвідує Київ.

З нагоди організації виставок та презентацій вищої освіти Ісламської Республіки Ірану ректорат НУХТ запросив представників найкращих технічних університетів  Ірану - Аятолла Хомейні Міжнародного Університету (Imam Khomeini International University) та Університету Гіляна (University of Guilan) відвідати наш університет, ознайомитися з нашими дослідженнями та обговорити напрямки та форми можливої співпраці.

11 вересня проректор з міжнародних зв’язків та інтеграції Ярослав Засядько прийняв представників  вищеназваних технічних університетів докторів Мортеза Зангенех і Маджида Вазіфедоуст. Вони були ознайомлені з науковими дослідженнями, які люб’язно презентував завідувач кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління, професор Ігор Ельперін.

Гості висловили свою вдячність та наміри своїх університетів щонайближчим часом подати офіційні запити та проекти договорів щодо співпраці.