У курсі світових новинок

17 липня 2017

​Науково-технічна бібліотека університету продовжує плідну співпрацю з колегами різних країн. Результатом такого співробітництва стала чергова можливість для наших студентів, викладачів і співробітників скористатися можливостями доступу до повнотекстових баз даних.

Зокрема:

CULOnline. Видавництво "Центр учбової літератури" надає доступ до електронних версій повнотекстових видань в форматі PDF. Більшість документів є підручниками та навчальними посібниками, значна кількість із яких має рекомендацію МОН України. У колекції доступні видання з тематик: аудит, бухгалтерський облік, менеджмент, готельно-ресторанний та туристичний бізнес, фінанси, право, гуманітарні науки, технічні науки та ін.

DART-Europe - портал відкритого доступу до тез і дисертацій науковців Європейського Союзу. Є партнерським проектом наукових бібліотек і бібліотечних консорціумів, які працюють разом, щоб поліпшити глобальний доступ до європейських досліджень. Нині налічується вже більше 400 тис. документів із 512 університетів 27 європейських країн.

PM World Library. Всесвітня бібліотека, що є глобальним ресурсом для безперервного навчання в галузі програмного та проектного менеджменту. PM World Library також надає інформацію щодо змін у професії, новини і загальні відомості у цій галузі, програми та проекти, орієнтовані на організації по всьому світу.

polpred.com - архів важливих публікацій, який формується вручну. База даних із рубрикатором: 26 галузей/600 джерел/8 федеральних округів Російської Федерації/235 країн і територій/головні матеріали/статті та інтерв’ю 3000 перших осіб. Щодня отримуються тисячі новин; повний текст - російською мовою, є мільйон кращих сюжетів інформаційних агентств і ділової преси за останні 15 років. Пошук здійснюється настройками. Експортується у текстовий редактор Word одним кліком миші. Інтернет-сервіси розподілені по галузях і країнах.

ScienceDirect – одна з найбільших у світі онлайн-колекцій наукових матеріалів видавництва Elsevier. Колекція містить майже 10 мільйонів статей із більш ніж 2500 журналів і понад 6000 електронних книг, довідників, наукових збірників. Анотації більшості статей знаходяться у вільному доступі. Доступ до повного тексту статті вимагає передплати.  Переглянути каталог журналів відкритого доступу

Детальну інформацією можна отримати у відділі інформаційних технологій Науково-технічної бібліотеки або за телефоном 287-94-77.