У дружніх дебатах

20 жовтня 2017

На базі економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка відбувся економічний форум «Актуальні питання розвитку економіки в сучасних умовах».

Такий захід уже став традиційним. На ньому зустрічаються студенти різних навчальних закладів і в дружній, невимушеній атмосфері спілкуються з актуальних економічних питань.

На даному науковому заході свої доповіді представили учасники, як з міських, так і районних навчальних закладів.

Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ представляли студенти 2 курсу інженерно-економічного відділення під керівництвом викладачів економічних дисциплін, к.е.н. Діани Фурман та Анатолія Шевчука.

У дружніх дебатах студенти, учасники форуму, представили надзвичайно цікаві доповіді, що стосувалися низки проблемних питань соціально-економічного розвитку, зокрема, обговорювали питання стратегії розвитку підприємства у конкурентному середовищі, менеджменту, маркетингу в системі управління підприємством, проблеми розвитку села у сучасних умовах, особливостей розвитку інноваційної діяльності підприємств в умовах тіньової економіки та розвитку сфери гостинності в Україні та регіоні.

Про актуальність тем, які були порушені молодими науковцями, свідчила жвава дискусія між учасниками форуму та доповідачами. Студенти та наукові керівники залишилися задоволені рівнем проведення наукового заходу.

Доповіді наших студентів отримали схвальні відгуки.

Організатори, зі свого боку, відзначили учасників і доповідачів грамотами та подякою, адресованою науково-педагогічним працівникам коледжу.