У добру путь

6 липня 2017

Підсумком наполегливої, творчої праці педагогічного колективу Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ стало вручення документів про освіту 146 випускникам, серед яких 11 дипломів із відзнакою.

Класні керівники академічних груп вітали своїх вихованців із перемогою – отриманням першої вищої освіти.

В урочистій обстановці молодих спеціалістів привітав заслужений працівник освіти України, кандидат технічних наук, директор коледжу Олександр Хоменко.

Керуючий справами виконавчого комітету Смілянської міської ради Олександр Головченко та начальник відділу у справах сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради Наталія Маслюк привітали випускників та вручили грамоти управління сім’ї, молоді та спорту за активну участь у громадському житті та художній самодіяльності випускникам Юрію Куцоконю,  Леоніду Галєву, Владиславу Коваленку, Олександру Кравченку, Владиславу Семенцову та Вікторії Бевз.

Грамотами управління освіти, молоді і спорту Смілянської міської ради і подарунками за  активну життєву позицію, особливі досягнення у розвитку молодіжної політики в регіоні нагороджені Максим Степаненко, Михайло Хінціцький, Василь Середич, Аліна Дробот та Альона Сакун.

Фахівці із соціальної роботи міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Максим Пархоменко і Олена Шевченко привітали всіх випускників і вручили грамоти  активістам волонтерського руху у місті Олександрі Кушнір та Яні Ткаченко.

Випускники Владислав Панасенко та Дарина Полторацька отримали грамоти від голови районної профспілки працівників агропромислового комплексу.

Батькам найактивніших, найкращих  випускників оголошені подяки за виховання дітей.

Представники батьківського комітету привітали випускників і батьків та вручили директору коледжу традиційний український коровай. Навзаєм, щирі слова подяки батькам пролунали від випускників Вікторії Бевз і Владислава Семенцова.

Активісти самоврядування Юрій Куцоконь та  Олександра Кушнір від імені всіх випускників подякували викладачам коледжу за міцні знання, теплоту сердець та побажали натхнення і наснаги на ниві освіти.

Члени художньої самодіяльності коледжу привітали всіх випускників, викладачів, батьків і гостей творчими номерами.

Щиро вітаємо випускників! У добру путь, молоді спеціалісти!