У добру путь!

2 березня 2017

2 березня зі своїми магістрами прощалися на факультеті автоматизації і комп’ютерних систем.

Схвильовані, по-святковому вбрані випускники, батьки і друзі з квітами, адміністрація факультету, завідувачі кафедр, викладачі, студенти молодших курсів заповнили актову залу університету – радісна і водночас сумна подія зібрала усю родину факультету.

65 магістрів отримали цього дня останні настанови від своїх педагогів, теплі вітання з початком нового етапу у їх житті, щирі прохання не забувати Альма матер. Винуватців урочистостей вітали в.о. декана факультету Андрій Форсюк, завідувачі випускових кафедр – інтегрованих автоматизованих систем управління Ігор Ельперін, інформаційних систем Валерій Самсонов і доцент кафедри автоматизації та інтелектуальних систем керування Ярослав Смітюх. Також вони вручили своїм вихованцям подяки й пам’ятні подарунки.

Драйвовий танець подарували присутнім студенти молодших курсів, а випускниця Мілена Нерадовіч порадувала вишуканими піснями.

Цьогорічні випускники-магістри факультету автоматизації і комп’ютерних систем вирушили у самостійне професійне життя, нехай же воно буде вдалим, сповненим досягнень і перемог!

Фотоальбом...