У добру путь!

9 липня 2018

У Вінницькому коледжі нашого університету відбулося свято одинадцятого випуску молодших спеціалістів. Випускники дев’яти спеціальностей вирушили у самостійне професійне життя. Серед них – перший випуск спеціальності «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку і оргтехніки».

Склали іспити, успішно захистили дипломні проекти та опанували омріяний фах 244 випускника, серед яких 26 отримали дипломи з відзнакою.

Із вітальним словом до випускників звернулися директор коледжу Володимир Керницький і керівник випускної групи 4-ОК-1 Світлана Заліська.

За високу успішність та активну участь у громадському житті коледжу кращі студенти були нагороджені грамотами дирекції коледжу.

Випускники 2018 року висловили подяку викладачам і працівникам Альма матер за набуті знання, практичний досвід, розуміння, терпіння та підтримку.

У святковій залі Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського лунали вітальні композиції та нескінченні оплески рідних і друзів.

Свято закінчилося, попереду бурхливе життя. Але піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

Вітаємо випускників! Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Маємо надію, що кожна молода людина, яка отримала диплом, з честю і гордо нестиме звання випускника Вінницького коледжу НУХТ!

    СТРІЧКА НОВИН