У день свята

10 травня 2017

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

На кафедрі безпеки життєдіяльності щорічно відбуваються заходи з  нагоди цього свята. Зокрема, цього року відбулося планове засідання наукового гуртка «Safety of labor», тема засідання – «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці».

Відкрив засідання завідувач кафедри, професор Віктор Гуць, який наголосив на значимості систематизації даних про професійні захворювання та нещасні випадки на виробництві, що має важливе значення для визначення пріоритетних напрямків профілактики виробничого травматизму. Акцентувавши увагу на тому, що безпечна праця – це, насамперед, каркас для досягнення всіх цілей та здійснення робочих прагнень і звершень. З цікавими та пізнавальними доповідями виступили студенти, які беруть участь у роботі наукового гуртка.

Також були підведені підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з дисциплін «Основи охорони праці», «Безпека життєдіяльності та цивільний захист». Студентам, які представляли наш університет на даних заходах, вручили пам’ятні подарунки «совенят» – символ мудрості та виваженості у прийнятті рішень.

Викладачі кафедри безпеки життєдіяльності та співробітники відділу охорони праці вітають всіх працівників НУХТ, бажають міцного здоров’я, благополуччя і щоб життя складалося лише зі щасливих випадків, а робота приносила радість, відчуття задоволення і, звичайно захищеності!