Тиждень механіків

3 березня 2018

​З  26 лютого  по  2 березня  2018 року в Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся тиждень фахової комісії спецдисциплін зі спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв».

Тиждень розпочався зі спортивних змагань з волейболу та шахів.

Наступного дня відбулася конференція «Розвиток машинобудування в харчовій промисловості», активну участь у роботі якої взяли студенти групи 21-М.

Тиждень комісії продовжила інтерактивна лекція «Що потрібно знати про туберкульоз» зі студентами електромеханічного відділення.

2 березня в майстернях коледжу відбувся конкурс «Кращий слюсар» серед студентів-механіків. Вміння використовувати набуті знання зі спецдисциплін на практиці продемонстрували студенти групи 31-М.

У рамках тижня  викладачами комісії була проведена профорієнтаційна робота з учнями Полтавського радіотехнічного ліцею.

Завершенням тижня стала конференція «Застосування електроприводу в обладнанні харчової промисловості».