Творчий звіт

1 квітня 2017

31 березня 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся «Фестиваль професій» – творчий звіт педагогічного та студентського колективів перед громадськістю міста та регіону.

Адміністрація навчального закладу познайомила майбутніх абітурієнтів із соціальними партнерами, які були присутні на зустрічі. Серед гостей також були присутні студенти-випускники.

Актова зала була переповнена учнями шкіл області та їх батьками. Виставка технічної творчості, яку підготували педагогічний і студентський колективи, вразила гостей своєю креативністю, оригінальністю та професіоналізмом.

Основна мета проведення фестивалю – популяризація спеціальностей та професій, які презентували студенти коледжу. Так, гості свята мали можливість скуштувати кулінарні страви, кондитерські вироби, коктейлі, побачити на власні очі як фламбуються фрукти, робиться карвінг тощо.

Яскравим завершальним акцентом фестивалю було незабутнє шоу у стилі «флайрингу», яке організували та провели студенти групи РО-1 Олексій Солоненко, Микола Григорчак і Тарас Голодюк під керівництвом викладачів та майстрів виробничого навчання ресторанного напряму.

Гості свята були приємно вражені успіхами студентського та педагогічного колективів, підтвердженням чого є позитивні відгуки роботодавців, які приїхали з різних куточків Прикарпаття та учнів шкіл області, які виявили бажання навчатися у навчальному закладі.