Творчість – згуртовує

12 квітня 2017

На факультеті біотехнології та екологічного контролю відбувся дебют першокурсника. Вечір розпочався з нагородження переможців Кубку співдружності БТЕК з футзалу. Третє місце посіла команда 4 курсу, друге місце – збірна магістрів 1 курсу, а перше місце вибороли юнаки 2 курсу.

Після урочистої церемонії нагородження розпочався концерт. Містичні переміщення в часі за допомогою маховика часу: Стародавня Греція, боги, епоха Ренесансу, цигани, Льоня да Вінчі, вікторіанська Англія, Шерлок Холмс і доктор Ватсон, джаз... А все заради того, щоб врятувати друга від страшної хвороби, яка уже стала епідемією – від Сесії.

Наполегливість головних героїв повернула їх додому, до таємної лабораторії, де, керуючись раніше втраченими рукописами, вони зуміли зварити зілля, за допомогою якого всі забувають про сесію.

Кульмінація – епічний вихід самої Сесії.

Всю цю історію прикрашали чудові танцювальні та вокальні номери, кожний із яких передавав дух епохи, до якої переміщалися головні герої.

Тривала активна підготовка до виступу згуртувала першокурсників і подарувала впевненість у своїх силах та підтримці друзів. А ще вони дуже вдячні старшокурсникам і, зокрема, Єлизаветі Мілевській та Гнату Данилевичу, які допомогли їм підготувати такий чудовий дебют.

    СТРІЧКА НОВИН