Цікавинки поруч

17 травня 2017

​Після реєстрації учасників ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 16 травня 2017 р. організаторами була передбачена культурна програма, що включала ряд екскурсій, однією з яких було відвідування ПрАТ «По виробництву інсулінів «ІНДАР». Зустрічав учасників заступник начальника відділу кадрів Максим Ярошевський, який познайомив екскурсантів із історією та особливостями функціонування підприємства.

Далі на всіх чекала цікава та весела процедура перевдягання у стерильний одноразовий одяг, і екскурсія розпочалась. Заступник голови правління з питань якості Людмила Соляник розповіла про усі тонкощі виробництва.

Найперше студентів повели в «святая святих» для кожного біотехнолога – цех ферментації. Варто відмітити, що «Індар» – єдине підприємство в Україні з повним циклом біотехнологічного виробництва рекомбінантного інсуліну, сертифіковане за стандартами GMP. Слід наголосити, що продуцентом даного білка є вітчизняний штам Escherichia coli.

Особливістю біосинтезу інсуліну, є те що цільовий продукт накопичується у включеннях у середині клітини. Тому після завершення ферментації майбутній препарат чекає ціла низка перетворень. На кінцевому етапі одержання субстанції, білок кристалізують і передають на отримання лікарської форми. Найвідповідальніші операції проводяться у класифікованих приміщеннях, які і були продемонстровані екскурсантам через оглядові вікна.  

Важливим для будь якого біотехнологічного виробництва є якісна підготовка вентиляційного, аераційного повітря та води фармацевтичної якості, тому наступним пунктом екскурсії для учасників олімпіади стали цех підготовки повітря та цех підготовки води.

Учасників олімпіади з біотехнології вразили величезні приміщення з гігантським переплетінням повітроходів великого перерізу та обладнанням для підтримання мікроклімату. Цех підготовки води виявився на диво компактним приміщенням, у якому були розміщені системи отримання води очищеної та ін’єкційної.

На завершення екскурсії студенти потрапили до лабораторії контролю якості, яка обладнана хроматографами, спектрофотометрами та іншим високоточним обладнанням. Працівники лабораторії цікаво розповіли про особливості проведення аналізів контролю якості і особливості застосування  правил GMP до технологічного процесу. Як зазначила сама Людмила Павлівна абревіатуру GMP, можна розшифрувати як «Give me paper», що означає, що всі технологічні процеси мають бути запротокольовані.

Варто зазначити, що під час екскурсії викладачі кафедри біотехнології і мікробіології Євгеній Омельчук і Світлана Тетеріна, які супроводжували студентів, побачили на підприємстві знайомі обличчя. Зокрема, у відділі ферментації працює випускниця кафедри Богдана Соловей.

Наприкінці екскурсії заступник голови відділу кадрів розповів студентам про можливості працевлаштування та проходження практики на підприємстві.

Колектив кафедри біотехнології і мікробіології щиро вдячний керівництву ПрАТ «ІНДАР» за надану учасникам ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології можливість відвідати провідне біофармацевтичне підприємство України, а також усім співробітникам підприємства за високопрофесійне представлення складного, але дуже цікавого біотехнологічного процесу.

    СТРІЧКА НОВИН