Цікавий майсте-клас

5 липня 2017

На завершення навчального року для студентів кафедри маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління був організований цікавий майстер-клас «Продати правильно» від Дмитра Тимошенка. Дмитро – популярний бізнес-тренер, засновник навчальних програм, тренер НЛП, а також психолог, має 5 років досвіду проведення тренінгів, навчав 4500 осіб, провів 1000 годин тренінгів і 800 годин консультацій коуч-сесій.

Спікер розповів студентам про тонкощі ведення бізнесу, вдалі стартапи, правильну організацію власної справи і як зацікавити свого покупця.

Легкість у спілкуванні, професійність, насичений інформаційний контент зустрічі, креативний підхід у розкритті тонкощів предмету майстер-класу безсумнівно стали основою здобуття студентами корисних вмінь і навичок, що знадобляться майбутнім випускникам кафедри маркетингу спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Маркетинг» і «Реклама та зв’язки з громадськістю».