Цікаві дослідження

7 квітня 2017

6 квітня у рамках 83-ї Міжнародної наукової конференції молодих вчених, аспірантів і студентів викладачі кафедри біохімії та екологічного контролю під керівництвом професора Анатолія Салюка провели засідання секції “Біохімія та екологія харчових виробництв”.

Всього на секцію були подані 26 тез доповідей молодих науковців та аспірантів. Тематика тез доповідей була різноманітною, це і проблеми очищення стічних вод підприємств харчової промисловості; перероблення відходів пивоварної галузі; екологічні проблеми, що виникають під час виробництва цукру; утилізація відходів молочного виробництва; проблеми деградації земель та ін.

Проблеми, що висвітлювалися на конференції, не залишили байдужими як присутніх студентів, так і викладачів кафедри. Доповідачам задавали цікаві запитання по певній темі, а ті сміливо та яскраво давали  відповіді. Молодь демонструвала високі знання та практичні навички в певних екологічних проблемах.

За результатами виступів на конференції були визначені переможці:

І місце – Володимир Тобілко (БТЕК 1-4, науковий керівник – викладач Андрій Котинський). Тема доповіді: “Спіруліна – джерело біологічно-активних речовин”;

ІІ місце – Аліна  Семенюк (БТЕК 3-4, науковий керівник – викладач Людмила Береза-Кіндзерська). Тема доповіді: “Екологічні наслідки використання протиожеледних засобів на ґрунти”;

ІІІ місце – Аліна Ковтун (БТЕК 1-4, науковий керівник – викладач Анатолій Салюк) Тема доповіді: “Використання альтернативних видів палива для зміни бензину”.

Проведення щорічних конференцій сприяє підвищенню наукового потенціалу серед аспірантів і студентів нашого університету. Тож вітаємо переможців і бажаємо нових цікавих наукових досліджень і звершень!

 

    СТРІЧКА НОВИН