Цікава пропозиція

11 жовтня 2017

10 жовтня відбулася зустріч студентів спеціальності «Облік і аудит» Навчально-наукового інституту економіки і управління з керівником контактного центру «ПриватБанку» Олексієм Недовбою.

Олексій Вікторович сам починав трудову діяльність у «ПриватБанку», за 15 років пройшов шлях від рядового співробітника до керівника провідного підрозділу - контактного центру.

За 25-літній період свого існування банк досяг лідерських позицій на ринку банківських послуг України за рахунок збільшення частки ринку, підвищення ефективності діяльності, постійного підвищення надійності, збільшення конкурентоспроможності і комплексності надання банківських продуктів для своїх клієнтів. Досягти цього удалося спільною роботою згуртованого колективу банку на базі прогресивної системи менеджменту і передових банківських технологій.

Сьогодні «ПриватБанк» є лідером банківського ринку країни і найбільшим банком з українським капіталом. Стратегія банку спрямована на перехід від обслуговування у відділеннях банку до ідеології навчання клієнтів використанню дистанційних інструментів банківського обслуговування. У 2015 році MasterCard назвала «ПриватБанк» найбільшим банком у Східній Європі за кількістю емітованих карток Maestro/MasterCard.

Гість  велику увагу студентів звернув на специфіку банківської діяльності, особливості обліку в кредитних установах, перспективу вибору напряму подальшої діяльності фахівців у банківських установах.

Банк запрошує усіх бажаючих студентів старших курсів пройти дистанційно банківську практику. За умови позитивної її оцінки, вони отримають пропозицію до співпраці та грошову винагороду. Можливості банківського стажування, роботи у контакт-центрі відкривають студентам шляхи працевлаштування та кар’єрні перспективи.

Змістовна розповідь про розвиток банку та можливості кар’єрного зростання у ньому для молодих енергійних людей зацікавила студентів.