Це – цікаво…

12 січня 2017

У Науково-технічній бібліотеці університету представлена низка тематичних виставок – «Світоч нації», «Технічні науки у дзеркалі стародруків», «Українська революція. Доба Центральної Ради».

Експозиція виставки «Світоч нації» присвячена українському вченому, політичному, громадському і церковному діячу, мовознавцю, історику церкви, педагогу, дійсному члену Наукового Товариства ім. Тараса Шевченка, професору Івану Огієнку (митрополит Іларіон), 135-у річницю з дня народження якого Україна відзначає у січні.

Виставка працює в читальному залі для студентів.

У науковому читальному залі представлена виставка видань «Технічні науки у дзеркалі стародруків», присвячена джерелам розвитку технічних наук XIX-початку XX ст.

2017 рік оголошений роком Української революції (1917-1921 рр.), часи якої насичені важливими подіями в історії Української держави –  Українська Народна Республіка періоду Центральної Ради, Українська Держава гетьмана П. Скоропадського, Українська Народна Республіка доби Директорії, національно-визвольні змагання на західних землях (ЗУНР).

У науковому читальному залі працює тематична виставка, на якій представлені дослідження видатних істориків та біографії політичних діячів, що висвітлюють історію України доби революції 1917-1921 рр. Виставка експонуватиметься до кінця року.