Трепетно-хвилюючий день

6 березня 2017

Вінницький коледж НУХТ урочисто відсвяткував 10-й випуск «молодших спеціалістів» відділення технології та організації виробництва.

Кваліфікацію «Організатор виробництва» отримали 20 студентів спеціальності «Організація виробництва» та  18 студентів здобули кваліфікацію «Технік-технолог з виробництва жирів і жирозамінників» спеціальності «Виробництво жирів та жирозамінників». Серед них – 5 студентів отримали дипломи з відзнакою.

У цей святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, вірші, слова прощання…

Щирі побажання випускникам  висловив директор коледжу  Володимир Керницький.

Кращі випускники були нагороджені грамотами за успіхи у навчанні, активну участь у культурному та спортивному житті коледжу.

Хвилини суму й радості від закінчення коледжу переживали всі випускники.  Вони щиро дякували викладачам, батькам та керівникам за любов, підтримку і розуміння.

Привітати і розділити радість прийшли найдорожчі люди - батьки випускників. Від батьківського комітету з привітальним словом до випускників звернулася мати випускниці групи 4-ОВ Світлана Маркітан й, на знак подяки і глибокої шани за набуті знання, практичний досвід, розуміння, терпіння та підтримку їх дітей, вручила колективу коледжу коровай.

Шановні випускники! Бажаємо вам подальших успіхів у здобутті вищої освіти, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!