Традиційне підкорення Говерли

9 жовтня 2017

​Студенти спеціальностей «Туристичне обслуговування» та «Готельно-ресторанне обслуговування» Свалявського технічного коледжу НУХТ  познайомилися з туристичними ресурсами рідного краю.

Проїжджаючи  сім районів  Закарпаття, студенти мали можливість відвідати географічний центр Європи, який знаходиться на території Рахівського району, с. Ділове.

Завершенням першого дня подорожі  було колективне приготування святкової вечері  з традиційних закарпатських страв.

3 жовтня студенти та викладачі коледжу покорили найвищу гору України – Говерла (2061 м.), на вершині якої підняли прапор України. Цього дня студентам молодших курсів урочисто вручили «Диплом Справжнього Туриста».

Завершенням трьохденного туристичного маршруту була оглядова екскурсія  гірськолижним курортом  «Буковель». Студенти разом із викладачами мали можливість ознайомитись із інфраструктурою цього курорту. Цікавим було підняття на  канатно-крісельній дорозі на гору Буковель, відвідання центральної площі розваг, а також  SPA-комплексу VODA day&night club. Зауважимо, що в Україні не існує аналогів такого розважального комплексу, який  пропонує абсолютно новий відпочинок клубного формату в Карпатах.

Ця подорож збагатила майбутніх фахівців туристично-готельної справи  знаннями про рідний край, а також допомогла переконатися у правильному виборі професії.