Традиції благодійності

11 квітня 2018

Днями до дирекції Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого (ННІТІ) зі словами вдячності завітала випускниця механічного факультету НУХТ, а нині – голова благодійного фонду «Від мрії до реальності» Анастасія Ставнічук.

Вже тривалий час дирекція ННІТІ співпрацює з фондом, який займається підтримкою та організацією великої кількості благодійних культурних і спортивних акцій, допомагає малозабезпеченим сім’ям із Броварів та Броварського району, опікується Дитячим будинком «Надія» в с. Мокрець, Прилуцькою спеціалізованою школою-інтернатом, Будинком для людей похилого віку в с. Гоголів тощо.

Зокрема, серед нещодавніх акцій фонду, до яких були залучені студенти ННІТІ були: відвідини Прилуцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІ ступенів для особливих дітей, допомога в організації благодійного концерту «КОЛИ БОЛИТЬ ДУША І СЕРЦЕ ЗА УКРАЇНУ».

Тож окрім слів вдячності за активну участь, плідну співпрацю та постійну допомогу Анастасією були також вручені подяки Профбюро ННІТІ за збір коштів та речей для дітей-сиріт, а також найбільш активним студентам-благодійникам: Катерині Рівній, Владиславу Мироненку, Владиславу Яровому, Ігорю Борщенку.

Дирекція інституту висловлює щиру вдячність усім небайдужим, хто допомагав збирати речі та кошти для потреб дітей-інвалідів, а також нашим захисникам у зоні АТО.

Серед наступних запланованих спільних акцій благодійного сектору ННІТІ та фонду «Від мрії до реальності» відвідини Прилуцької спеціалізованої школи-інтернату 21 квітня 2018 р.

Тож просимо всіх небайдужих долучатися до акції.

    СТРІЧКА НОВИН