Тернистий шлях до перемоги

7 березня 2017

​Вже традиційним стало проведення на кафедрі біотехнології і мікробіології І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології. Цьогорічні завдання були непростими і включали проблемні та тестові питання з п’яти базових дисциплін сучасної біотехнології: «Біохімії», «Загальної мікробіології та вірусології», «Процесів та апаратів біотехнологічних виробництв», «Загальної біотехнології» та «Генетики». Бажання взяти участь в олімпіаді і позмагатися за можливість увійти до команди НУХТ, яка представлятиме наш університет у ІІ турі олімпіади, виявили 17 студентів 3 та 4 курсів.

Після перевірки робіт комісія у складі професора Тетяни Пирог, доцентів Юрія Карлаша, Юрія Пенчука та Оксани Скроцької визначила переможців, якими стали: Даша Гаврилкіна (4 курс, І місце), Каріна Кондрашевська (3 курс, ІІ місце) та Наталя Петренко (3 курс, ІІІ місце). Також слід відзначити студентів, які, показали високий рівень знань із окремих дисциплін. Зокрема Марія Корж набрала найбільшу кількість балів за завдання з дисципліни «Генетика», Яна Павлюкова – з дисципліни «Загальна біотехнологія», Юлія Болкун – із дисципліни «Загальна мікробіологія та вірусологія». А от із завданнями досить складної, але важливої дисципліни «Процеси та апарати біотехнологічних виробництв» найкраще впоралась Марія Хільченко.

Олімпіада – це шанс перевірити себе та свої знання, і чим вищий етап проведення олімпіади, тим складніші завдання і більші вимоги до рівня підготовки учасників. 16-18 травня 2017 р. на базі кафедри біотехнології і мікробіології нашого університету відбудеться ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології, в якому братимуть участь студенти-біотехнологи з різних ВНЗ України. Тож побажаємо їм успіху та кмітливості, і нехай переможуть найкращі!